کابینت کلاسیک

امتیاز 4.7 /5 از 3 رای

کابینت کلاسیک کرم

کابینت کلاسیک به نوعی از کابینت گفته می شود که  روی درها و دستگیره های آن طرح های مختلف با دستگاه CNC حک شده است. کابینت کلاسیک بیشتر یک جلوه سلطنتی دارد و یک فضای نوستالژیک به آشپزخانه شما می دهد. این نوع از کابینت با توجه به ویژگی خاصی که دارد امکان استفاده از آن ،هم در آشپزخانه های کوچک و هم آشپزخانه های بزرگ وجود دارد.

 

اگر شما قصد دارید آشپزخانه تان به یک محیط گرم و صمیمی تبدیل شود بهتر است از کابینت کلاسیک استفاده کنید چون جنس آن این حس را به آشپزخانه شما می بخشد.

کابینت کلاسیک قهوه ای تیره

 

طراحی دکورسیون داخلی با کابینت کلاسیک چگونه است؟

 روی تاج و درهای کابینت کلاسیک منبت کاری شده است، به همین علت بهتر است برای ایجاد هماهنگی بیشتر با دیگر وسایل  از لامپ های تزئینی و لوستر برای نورپردازی آشپزخانه استفاده کنید. همچنین برای اینکه فضا بیشتر کلاسیک باشد در این نوع از دکوراسیون داخلی باید هود را به گونه ای قرار دهید که از دید اشخاص پنهان شود. شما می توانید با قرار دادن یک جزیره در وسط آشپزخانه یک دکوراسیون متفاوت و لوکس برای منزل خود ایجاد کنید که آن را از سایر آشپزخانه های ساده به خوبی متمایز کند.

هم چنین می توانید برای جلوه دادن بیشتر به کابینت کلاسیک از کمد ها و ویترین های بلند برای قرار دادن ظروف تزئینی استفاده کنید. هیچگاه نباید از درب های جکی در کابینت کلاسیک استفاده کرد چرا که زیبایی این کابینت ها را از بین می رود. در گذشته بیشتر کابینت های کلاسیک، قهوه ای بود اما امروزه شما می توانید از رنگ سفید نیز در طراحی کابینت استفاده کنید.

کابینت کلاسیک چوبی

 

قیمت کابینت آشپزخانه کلاسیک

قیمت کابینت آشپزخانه کلاسیک با توجه به اینکه جنس آن  از چوب، ام دی اف با روکش چوب و یا  ام دی اف با روکش وکیوم ( ممبران) باشد متفاوت است، که در حالت کلی کابینت های کلاسیک از جنس چوب از همه گران تر می باشند. البته مواردی دیگری مانند جنس دستگیره ها، نقش و نگار های حکاکی شده روی کابینت،  برند متریال، لولا ها و نحوه اجرا نیز در تعرفه کابینت کلاسیک اثر گذار می باشند. شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از انواع کابینت های کلاسیک را برای آشپزخانه خود  انتخاب نمائید.

کابینت کلاسیک کرم

 

کابینت کلاسیک رومی

کابینت کلاسیک رومی با سایر کابینت های کلاسیک متفاوت است. که این تفاوت ها عبارتند از:

  • در کابینت های کلاسیک رومی از ستون های بنایی رومی استفاده می شود.
  • دستگیره کابینت رومی بیشتر به رنگ نقره ای و طلایی نزدیک است و بیشتر یک شکل سلطنتی دارد.
  • حکاکی روی کابینت رومی توسط دستگاه انجام می شود به همین علت از سایر کابینت های  کلاسیک ارزان تر است.

در رنگ این نوع کابینت ها بیشتر از رنگ سفید استفاده می شود که باعث ایجاد یک فضای روشن می شود به همین علت بهتر است در آشپزخانه های کوچک از این کابینت استفاده کنید.

کابینت رومی سفید

 

آخرین مقالات

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی

امروزه اتاق خواب ها نسبت به قبل کوچکتر شده اند و  تعداد وسایل اعضای خانواده نیز بیشتر شده و افراد به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند این وسایل را در اتاق خواب های کوچک به طور منظم و مرتب…

کابینت دو رنگ ام دی اف

کابینت دو رنگ ام دی اف

 کابینت ام‌دی‌اف دورنگ ؛ چگونه کابینتی ترکیبی از جنس ام‌دی‌اف انتخاب کنیم؟  امروزه طراحی کابینت های آشپزخانه با گذشته بسیار متفاوت است، این تغییر در طراحی  شامل جنس و رنگ کابینت ها می…

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

اگر بین کابینت های آشپزخانه و سقف آشپزخانه شما فاصله ای وجود دارد، احتمالا این موضوع باعث می شود که دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه شما کمی بد شکل شود. اما شما می توانید با استفاده از روش های زیادی که…