طراحی دکوراسیون کافه و رستوران

امتیاز 4.7 /5 از 5 رای

طراحی دکوراسیون کافه

 

 امروزه تعداد کافه ها و رستوران ها چه در سطح شهر های کوچک و چه در سطح شهر بزرگی مانند تهران بسیار زیاد شده و امکان اینکه شخصی برای دو مرتبه متوالی از یک کافه و رستوران استفاده کند یا آن جا را به یک پاتوق برای زمان های خستگی یا دورهمی های دوستانه و خانوادگی خود تبدیل کند، کم است. اما ما به شما یک روشی را پیشنهاد می کنیم تا از این طریق کافه و رستوران خود را به یک محلی تبدیل کنید که تعداد زیادی مشتری ثابت داشته باشد. شما برای این کار فقط کافیست علاوه بر داشتن غذا ها و نوشیدنی های خوب از یک دکوراتور حرفه ای برای دکوراسیون کافه و رستوران خود استفاده کنید تا آن مکان را به صورت کاملا منحصر بفرد طراحی کند و باعث جلب نظر مشتریان زیادی گردد . بهتر است به دکوراسیون داخلی مغازه به عنوان یک تبلیغات نگاه کنید که هزینه آن در طول زمان باز می گردد.

طراحی دکوراسیون کافه و رستوران

 طراحی دکوراسیون کافه

کاربرد کافه ها نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است و امروزه  تبدیل به یک مکان لوکس و شیک برای دورهمی ها اقشار مختلف جامعه شده است. به همین علت طراحی دکوراسیون کافه نیز باید به صورتی باشد که بتواند نظر اکثر افراد را به خود جلب کند شما می توانید با اجرای یک دکوراسیون کافی شاپ خاص تعداد مشتریان خود را افزایش دهید. در طراحی دکوارسیون کافی شاپ از چوب، ام دی اف، شیشه، آیینه و... می توان استفاده کرد که با توجه به این که از کدام متریال برای دکور استفاده می کنید تعرفه آن می تواند تغییر کند. شما نیز می توانید با توجه به سلیقه، بودجه و متراژ کافه خود یکی از این متریال ها یا ترکیبی از آن ها را برای دکوراسیون کافه خود انتخاب کنید.

 

طراحی دکوراسیون رستوران

طراحی دکوراسیون رستوران

 این که طراحی دکوراسیون رستوران چگونه باشد به موارد زیادی بستگی دارد، مثلا دکوراسیون رستوران کلاسیک با مدرن کاملا متفاوت می باشد یا یک رستوران بزرگ دارای طراحی متفاوتی است نسبت به رستورانی که دارای متراژ پایینی است. از دیگر مواردی که در دکوراسیون رستوان باید به آن توجه کنید نورپردازی می باشد که می تواند نقش مهمی در جلب نظر مشتری های مختلف داشته باشد. در طراحی دکوراسیون رستوران سعی کنید از چند متریال مختلف که با یکدیگر دارای هماهنگی هستند استفاده کنید. برای طراحی  و اجرای دکوراسیون رستوران بهتر است از دکوراتور  استفاده نمائید تا بتوانید یک طرح زیبا و خاص به رستوران خود ببخشید.

طراحی دکوراسیون کافی شاپ شیک

 

کارهای خلاقانه در کافی شاپ

امروزه افراد زیادی برای گذراندن اوقات خود با دوستانشان به کافی شاپ های می روند و ساعات زیادی را در آنجا می مانند. و طراحی دکوراسیون کافه بسیار برای سودآوری مهم است زیرا اگر راحت و شیک باشد، به تعداد مشتری های که به آن کافی شاپ می آیند افزوده می شود و زمان بیشتری در کافی شاپ می مانند در نتیجه نوشیدنی و دسر بیشتری خریداری می کنند. شما می توانید با استفاده از چند طراحی خلاقانه تعداد مشتری های خود را زیاد کنید مثلا دکوراسیون صنعتی که امروزه بسیار محبوب و پرطرفدار است می تواند انتخاب مطلوبی باشد این طراحی از نظر هزینه بسیار مناسب می باشد و در عین حال بسیار مدرن و امروزی می باشد.

 

طراحی دکورسیون کافه به صورت صنعتی

شما برای داشتن یک طراحی صنعتی می توانید از دیوار های آجری استفاده کنید و حتی به شکلی فضای داخلی را طراحی کنید که لوله های شوفاژ به چشم بیایید. و برای اینکه فضای داخلی کمی گرم شود از چوب، گل ها ها سبز، چراغ های خاص استفاده کنید حتی می توانید یک دوچرخه را از سقف کافی شاپ خود آویزان کنید تا طراحی خاص و عجیب کافی شاپ شما داشته باشد. استفاده از صندلی های فلزی یا میزهای فلزی که به دیوار متصل هستند نیز در این نوع از طراحی دکوراسیون کافه بسیار پرکابرد است. همچنین در طراحی صنعتی کافی شاپ از لامپ های متفاوتی برای نورپردازی کافی شاپ استفاده می شود.

 

طراحی دکوراسیون کافه

دیگر طراحی دکوراسیون کافه  که خیلی پرطرفدار می باشد، دکوراسیون مدرن می باشد شما در این نوع  از طراحی نیاز به چیز خاصی ندارید و می توانید با چند وسیله ساده یک دکوراسیون مدرن برای کافی شاپ خود ایجاد کنید. مثلا با استفاده از رنگ های سیاه و طبیعی، مبلمان های کوچک و ظریف، گلدان های با گل های طبیعی و عکس های سیاه سفید می توانید یک طراحی مدرن برای کافی شاپ خود ایجاد کنید. البته به جزء این موارد از چوب های به رنگ روشن و پنجره های بزرگ که فضای کافی شاپ را روشن کنند نیز حتما استفاده کنید چون تاثیر زیادی در  ایجاد یک فضای شیک و مدرن دارد.

یک گزینه دیگر که در طراحی دکوراسیون کافه ها زیاد به چشم می خورد استفاده از کتاب برای طراحی فضای داخلی کافی شاپ است. کتاب و قهوه دو جزء جدا نشدنی از یکدیگر هستند و شما می توانید با ایجاد کتابخانه های با طراحی خاص که در آن از چوب استفاده شده باشد یک دکوراسیون گرم و آرامش بخش برای کافی شاپ خود ایجاد کنید به گونه ای که هر شخصی که وارد کافی شاپ شما می شود ساعات زیادی را در کافی شاپ شما بگذراند. بهتر است به گونه ای کتابخانه های کافی شاپ خود را طراحی کنید که مشتریان نیز بتوانند از آن کتاب ها استفاده کنند.

دکور کافه و کافی شاپ ارزان

شما اگر می خواهید یک کافه جدید افتتاح کنید و مشکلتان هزینه طراحی داخلی و دکوراسیون این کافی شاپ است و می خواهید با هزینه کم یک فضای زیبا ایجاد کنید، ما برای شما چند پیشنهاد داریم تا با بودجه کم نیز بتوانید یک طراحی زیبا برای کافی شاپ خود داشته باشید. شما برای این کار می توانید از گل های طبیعی با گلدان های بزرگ و کوچک استفاده کنید به طور کلی اکثر مردم از رفتن به جاهای که سر سبز است لذت می برند بنابراین شما می توانید با استفاده از چندین گلدان مختلف یک دیزاین شیک و زیبا برای کافی شاپ خود ایجاد کنید.

شما می توانید بر روی دیوارهای کافی شاپ خود از نقاشی های مینیاتوری کوچک به صورت نا منظم استفاده کنید این کار باعث می شود دکوراسیون کافی شاپ شما مدرن و امروزی شود برای این کار می توانید دیوار های کافی شاپ را سیاه کنید و از نقش های مینیاتوری سفید برای دکوراسیون کافی شاپ خود استفاده کنید و برای اینکه فضای کافه زیاد دلگیر نشود از پنجره های بزرگ استفاده نمائید تا نور بیشتری وارد کافی شاپ شود. همچنین استفاده از تخته های سیاه برای طراحی دکوارسیون کافه امروزه بسیار زیاد شده است شما می توانید منو کافی شاپ یا جملات انگیزشی و زیبا را بر روی این تخته سیاه ها با گچ بنویسید یا روی دیوار ها کافی تخته سیاه نصب کنید و از مشتریان بخواهید جملات و طرح های زیبا بر روی آن بنویسند.

 

طراحی دکوراسیون کافه ارزان

استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون کافه خیلی مهم است اما چون قیمت آن بسیار بالا می باشد شما می توانید از  ام دی اف با روکش چوب استفاده کنید که دارای قیمت پایین تری می باشد و به اندازه چوب طبیعی زیبا است. رنگ قهوه ای چوب یک فضای گرم و دلنشین در کافی شاپ ایجاد می کند که مشتری حس راحتی و آرامش بیشتری می کنند و از اینکه اوقات فراغت خود را در آنجا بگذارنند لذت می برنند.

دکور کافی شاپ با ام دی اف نیز امروزه بسیار محبوب شده است و علت آن نیز تنوع بالای رنگ ام دی اف و قیمت ارزان آن می باشد. همچنین جنس ام دی اف به صورت است که دارای انعطاف بالا می باشد و شما می توانید آن را به هر شکلی که می خواهید در آورید. شما می توانید از ام دی اف برای پیشخوان یا طراحی دیوار های کافی شاپ خود استفاده نمائید، همچنین استفاده از ام دی اف برای طراحی سقف کافی شاپ ها بسیار این روز ها رواج یافت است.

طراحی کافی شاپ کلاسیک

برخی از افراد علاقمند به طراحی دکوراسیون کافه به صورت کلاسیک می باشند. نکته ی که در طراحی کافی شاپ به صورت کلاسیک بسیار مهم است استفاده از چوب می باشد، مبنا این نوع طراحی چوب است. شما می توانید از چوب طبیعی یا مغزی ام در اف با روکش چوب استفاده کنید. استفاده از مبلمان چوبی و عکس های قدیمی نیز به کافی شما یک جلوه نوستالژیک و قدیمی می دهد. حتی می توانید بر روی برخی از وسایل مانند پیشخوان از حکاکی استفاده کنید تا کافه شما یک طراحی سلطنتی بدست آورد.

طراحی دکوراسیون کافه با گل

طراحی دکوراسیون کافه و رستوران توسط لیمباوود

طراحی داخلی کافه و رستوران شما می تواند کلاسیک، هنری ، فانتزی و یا به هر شکل دیگری باشد و شما با توجه به سلیقه خود و همچنین با توجه به نوع کافه و رستوران شما که قرار است سنتی، مدرن، ملل و ... باشد نوع دکوراسیون هماهنگ با آن را انتخاب کنید. و البته شما می توانید برای دکوراسیون داخلی کافه و رستوران خود از طراحان لیمباوود کمک بگیرید.

طراحان لیمباوود با استفاده از المان های روز طراحی و با توجه نوع فعالیت و سلیقه شما یک طرح از دکوراسیون داخلی کافه و رستوران شما تهیه می کنند و پس از اینکه شما آن را تائید کردید آن را به مرحله اجرا می رسانند. 

آخرین مقالات

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی

امروزه اتاق خواب ها نسبت به قبل کوچکتر شده اند و  تعداد وسایل اعضای خانواده نیز بیشتر شده و افراد به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند این وسایل را در اتاق خواب های کوچک به طور منظم و مرتب…

کابینت دو رنگ ام دی اف

کابینت دو رنگ ام دی اف

 کابینت ام‌دی‌اف دورنگ ؛ چگونه کابینتی ترکیبی از جنس ام‌دی‌اف انتخاب کنیم؟  امروزه طراحی کابینت های آشپزخانه با گذشته بسیار متفاوت است، این تغییر در طراحی  شامل جنس و رنگ کابینت ها می…

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

اگر بین کابینت های آشپزخانه و سقف آشپزخانه شما فاصله ای وجود دارد، احتمالا این موضوع باعث می شود که دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه شما کمی بد شکل شود. اما شما می توانید با استفاده از روش های زیادی که…