طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه و مردانه

امتیاز 4.7 /5 از 1 رای
امروزه تعداد آرایشگاه زنانه و مردانه رو به فزونی است و در هر منطقه تعداد زیادی آرایشگاه وجود دارد، و هر آرایشگر به دنبال روشی برای جذب مشتری بیشتر می باشد. یکی از راه های جلب نظر مشتری در هر شغلی ،دکوراسیون داخلی محل آن فعالیت است. آرایشگاه زنانه و مردانه هم در این مورد صدق می کنند. برای اینکه به یک آرایشگر موفق تبدیل شوید علاوه بر هنرتان، نیاز به یک دکوراسیون داخلی خاص نیز دارید.

مشتری ها چه در آرایشگاه زنانه و چه در آرایشگاه مردانه به دکوراسیون داخلی آرایشگاه توجه می کنند به همین دلیل طراحی داخلی نقش مهمی در ایجاد اعتماد و اطمینان مشتری به یک آرایشگاه ایفا می کند. به طور مثال فقط با قرار دادن یک قسمت به عنوان پذیرش می توانید آرایشگاه خود را یک مکان بزرگ نشان دهید. یا با اختصاص یک مکان راحت با مبلمان مناسب برای انتظار مشتریان ،به شکلی که مشتریان بتوانند به راحتی با یکدیگر صحبت کنند باعث جلب نظر مشتری های بیشتر گردید.


نکاتی برای طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه

در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه، شما می توانید با استفاده از وسیله های لوکس و جدید یک زیبایی خاص به آرایشگاه خود بدهید. سعی کنید بین وسایل آرایشگاه یک هماهنگی خاص وجود داشته باشد  تا مشتریان در آنجا احساس راحتی و آرامش بیشتری بکنند. شما می توانید با قرار دادن چند عکس مربوط به مدل های مو مردانه بر جذابیت آرایشگاه مردانه خود بیفزایید. شما می توانید با استفاده از راهنمایی طراحان دکوراسیون داخلی، یک آرایشگاه مردانه لوکس و مدرن را ایجاد کنید که در آن همه ویژگی های بالا و هم تناسب رنگ و نور در آن به خوبی رعایت شده باشد.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه و مردانه


نکاتی برای طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه

در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه خود باید به یک نکته توجه کنید و آن هم ترکیب درستی از رنگ ها در کنار یکدیگر است و البته بهتر است که در دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه از رنگ تیره استفاده نکنید چون محیط آرایشگاه را کوچک تر نشان می دهد و از رنگ های روشن باید بسیار ماهرانه استفاده کنید تا تاثیر منفی بر روحیه مشتری ها نگذارد.

 

طراحی دکوراسیون داخلی ارایشگاه


بهتر است از قبل بدانید که چه نوع آرایشگاهی مد نظر شما است یعنی شما یک آرایشگاه مدرن می خواهید یا یک آرایشگاه لوکس، چون این دو هر کدام دارای ویژگی منحصر بفرد خود هستند به طور مثال شما نمی توانید بر روی یک دیوار با گچ بری های طلایی یک آینه مدرن نصب کنید. شما می توانید برای زیباتر شدن ارایشگاه بر روی دیوار ها از وسایل تزئینی هماهنگ با دکوراسیون داخلی آرایشگاه خود استفاده کنید.
همانطور که متوجه شدید توجه به همه ی این نکات برای یک آرایشگر که کارش این نیست کمی مشکل است شما می توانید با تماس با طراحان لیمباوود، از راهنمای آن ها برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه  استفاده نمائید.
 

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی برای آرایشگاه

 هزینه طراحی دکوراسیون برای آرایشگاه به مواردی مانند متراژ سالن زیبایی، سبک آرایشگاه که مدرن باشد یا کلاسیک و پیچیدگی طرحی که برای آرایشگاه می خواهید متفاوت است و در حالت کلی هر چه سالن زیبایی شما داری متراژ کمتری باشد و از طرح های ساده تر استفاده کنید تعرفه طراحی و اجرا طرح ارزان تر خواهد بود. شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه ی که دارید یک طرح را برای آرایشگاه خود انتخاب کنید و پس از اینکه طراحان لیمباوود آن را به صورت سه بعدی طراحی کردند، آن را به مرحله اجرا برسانید.

آخرین مقالات

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی

امروزه اتاق خواب ها نسبت به قبل کوچکتر شده اند و  تعداد وسایل اعضای خانواده نیز بیشتر شده و افراد به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند این وسایل را در اتاق خواب های کوچک به طور منظم و مرتب…

کابینت دو رنگ ام دی اف

کابینت دو رنگ ام دی اف

 کابینت ام‌دی‌اف دورنگ ؛ چگونه کابینتی ترکیبی از جنس ام‌دی‌اف انتخاب کنیم؟  امروزه طراحی کابینت های آشپزخانه با گذشته بسیار متفاوت است، این تغییر در طراحی  شامل جنس و رنگ کابینت ها می…

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

اگر بین کابینت های آشپزخانه و سقف آشپزخانه شما فاصله ای وجود دارد، احتمالا این موضوع باعث می شود که دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه شما کمی بد شکل شود. اما شما می توانید با استفاده از روش های زیادی که…