كمد ديواري مدرن

امتیاز 4.7 /5 از 1 رای
  کمد دیواری امروزه جزء وسایل ضروری ای است که در همه خانه ها نیاز به آن احساس می شود و علت آن کوچک شدن متراژ خانه و زیاد شدن وسایل اشخاص خانواده است. با استفاده از کمد دیواری شما می توانید به وسایل خود نظم و ترتیب بدهید و از شلوغی اناق خواب ها جلوگیری کنید. شما می توانید با توجه به سبک خانه خود که مدرن است یا کلاسیک کمد دیواری خود را انتخاب نمائید.
ما قصد داریم در این مطلب انواع کمد دیواری مدرن را به شما معرفی کنیم و به شما بگوییم هر کدام از این کمدها برای چه خانه ای و با چه سبکی مناسب است. انواع کمد دیواری مدرن به شرح زیر است:
  • کمد دیواری ریلی شیشه ای
  • کمد دیواری ریلی آینه ای
  • کمد دیواری چوبی
  • کمد دیواری ریلی لوکس
  • کمد دیواری ریلی با طرح خاص

کمد دیواری ریلی شیشه ای

اگر قصد دارید اتاق خواب شما روشن تر به نظر آید و از مرتب بودن همیشگی کمد دیواری خود مطمئن هستید می توانید از کمد دیواری با شیشه های شفاف استفاده نمائید می توانید برای منظم بودن همیشگی داخل کمد از طبقه های جدا کننده استفاده کنید تا وسایل نظم خاصی بگیرند. اما اگر نگران دیده شدن داخل کمد دیواری هستید می توانید از شیشه های مات استفاده نمائید. این کمد دیواری ریلی شیشه ای می تواند با هر سبک خانه ای هماهنگ باشد.

کمد دیواری ریلی آینه ای

یکی از کمد دیواری های که بسیار مورد توجه دکوراتور است، کمد دیواری آینه ای است. و علت آن این است که آینه بر روی در کمد دیواری باعث بزرگتر نشان دادن اتاق خواب می گردد و برای اتاق خواب های کوچک بسیار مناسب است. شما برای راهرو هم می توانید از کمد دیواری ریلی با آینه استفاده نمائید. شما می توانید با تلفیق کردن آینه با چوب به آن یک حالت زیباتر بدهید.

کمد دیوار آینه


کمد دیواری ریلی چوبی

یکی از کمد دیواری های که دارای تنوع بسیار زیاد است کمد دیواری ریلی چوبی است که شما می توانید با انواع طرح و رنگ های مختلف آن ها را سفارش دهید و  رنگ و طرحی را انتخاب کنید که با اتاق خواب شما سازگاری بیشتری داشته باشد.

کمد دیواری ریلی لوکس

اگر اتاق خواب شما دارای یک طرح ساده است و می خواهید کمی دکوراسیون آن را از سادگی خارج کنید پیشنهاد ما به شما کمد دیواری ریلی لوکس است. این کمد دیواری ها ترکیبی از تزئینات چوبی، آینه و حتی گاهی اوقات در طراحی این کمد دیواری از پارچه نیز استفاده می شود.

کمد دیواری لوکس


کمد دیواری ریلی خاص

این کمد دیواری با کمد های دیواری دیگر کاملا متفاوت است این کمد دیواری گاهی خود نیز ریلی هستند و دارای اندازه، طرح، رنگ و اشکال مختلفی هستند.

خرید کمد دیواری مدرن

 شما می توانید کمد دیواری مدرن را از کابینت سازی های مختلف سفارش دهید که یکی از کابینت سازی های که در این زمینه فعالیت می کند و دارای سابقه طولانی در زمینه کمد دیواری است، لیمباوود است که شما می توانید از مشاوره آن ها نیز برای اینکه کمد دیواری کلاسیک انتخاب کنید یا مدرن بهره بگیرید.

قیمت کمد دیواری مدرن

قیمت کمد دیواری ریلی با توجه این کدام یک از انواع آن را انتخاب کنید دارای قیمت های متفاوتی است که می توانید برای اطلاع از قیمت ها با لیمباوود تماس بگیرید.

آخرین مقالات

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی

امروزه اتاق خواب ها نسبت به قبل کوچکتر شده اند و  تعداد وسایل اعضای خانواده نیز بیشتر شده و افراد به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند این وسایل را در اتاق خواب های کوچک به طور منظم و مرتب…

کابینت دو رنگ ام دی اف

کابینت دو رنگ ام دی اف

 کابینت ام‌دی‌اف دورنگ ؛ چگونه کابینتی ترکیبی از جنس ام‌دی‌اف انتخاب کنیم؟  امروزه طراحی کابینت های آشپزخانه با گذشته بسیار متفاوت است، این تغییر در طراحی  شامل جنس و رنگ کابینت ها می…

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

اگر بین کابینت های آشپزخانه و سقف آشپزخانه شما فاصله ای وجود دارد، احتمالا این موضوع باعث می شود که دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه شما کمی بد شکل شود. اما شما می توانید با استفاده از روش های زیادی که…