انواع پارتیشن

امتیاز 4.7 /5 از 1 رای

اگر شما یک پذیرایی بزرگ دارید و نمی دانید چگونه دکوراسیون آن را بچینید تا جلوه زیباتری داشته باشد، یا  بر روی دیوار خانه یا شرکت شما یک عیب وجود دارد و به دنبال راهی برای پنهان کردن آن هستید یا قصد دارید برای هر کارمند یک اتاق مجزا ایجاد کنید ولی هزینه آن برای شما زیاد است و به دنبال یک راه حل هستید، ما به شما پارتیشن را پیشنهاد می کنیم.
 پارتیشن در واقع یک دیوار کاذب جدا کننده است که دارای کاربرد های مختلفی در دکوراسیون منازل و ادارات می باشد و شما می توانید بدون اینکه به زمین منزل یا شرکت خود آسیبی بزنید از آن استفاده کنید. پارتیشن های اداری دارای انواع مختلفی هستند که ما در ادامه آن را توضیح میدهیم.

انواع پارتیشن اداری:

1-پارتیشن تک جداره
2-پارتیشن دوجداره

پارتیشن اداری

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره داری اندازه های مختلفی است که با توجه به کاربردی که دارد می تواند کوتاه، نیمه بلند، بلند و یا در برخی مواقع تا سقف ساختمان باشد ولی بهتر است ارتفاع درب پارتیشن اداری تک جداره بیشتر از دو متر نباشد. این نوع از پارتیشن دارای ستون های بیشتری نسبت به پارتیشن های دو جداره است و قیمت آن نیز ارزان تر می باشد. جنس پارتیشن تک جداره می تواند ام دی اف، شیشه و یا آلومینیوم باشد، از پارتیشن تک جداره برای دکوراسیون داخلی منازل نیزمی توان استفاده کرد.

پارتیشن دوجداره

در پارتیشن دوجداره از ستون های کمتری استفاده می شود و همچنین این نوع از پارتیشن عایق صدا و حرارت است. نصب پارتیشن دوجداره بسیار سریع است به هیچ وجه در کار کارکنان اخلال ایجاد نمی کند و شما می توانید به راحتی آن را به یک مکان دیگر انتقال بدهید. شما در پارتیشن دو جداره می توانید از کرکره و پرده استفاده نمائید و سازگاری آن با دکوراسیون محیط بیشتر است.  پارتیشن دوجداره دارای جنس ام دی اف، شیشه و آلومینیوم است.

 علت استفاده از پارتیشن در ادارات

شما با استفاده از پارتیشن می توانید برای هر یک از کارکنان خود یک اتاق مجزا ایجاد کنید. این عمل باعث افزایش  بهره وری کارکنان می شود و احساس مسؤلیت پرسنل را زیاد می کند به صورتی  که آن ها سعی می کنند یک اتاق تمیز تر داشته باشند در نتیجه فایل ها و زونکن ها را به صورت مرتب در قفسه ها قرار می دهند.

 

 

 

آخرین مقالات

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی

امروزه اتاق خواب ها نسبت به قبل کوچکتر شده اند و  تعداد وسایل اعضای خانواده نیز بیشتر شده و افراد به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند این وسایل را در اتاق خواب های کوچک به طور منظم و مرتب…

کابینت دو رنگ ام دی اف

کابینت دو رنگ ام دی اف

 کابینت ام‌دی‌اف دورنگ ؛ چگونه کابینتی ترکیبی از جنس ام‌دی‌اف انتخاب کنیم؟  امروزه طراحی کابینت های آشپزخانه با گذشته بسیار متفاوت است، این تغییر در طراحی  شامل جنس و رنگ کابینت ها می…

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

اگر بین کابینت های آشپزخانه و سقف آشپزخانه شما فاصله ای وجود دارد، احتمالا این موضوع باعث می شود که دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه شما کمی بد شکل شود. اما شما می توانید با استفاده از روش های زیادی که…