کمد دیواری مناسب برای اتاق خواب

امتیاز 4.7 /5 از 6 رای

کمد دیواری یکی از تجهیزاتی می باشد که امروزه در همه خانه ها به چشم می خورد و علت آن نیز زیاد شدن وسایل اعضاء خانواده و کوچک شدن متراژ منازل می باشد.  افراد می توانند با استفاده از کمد دیواری به وسایل خود نظم و ترتیب بدهند و همچنین کمد دیواری ها دارای طرح های مختلفی هستند که اشخاص می توانند با توجه به سلیقه، دکوراسیون منزل و بودجه خود یکی از انواع  مدرن و کلاسیک آن  را برای خانه خود انتخاب کنند و به منزل خود یک جلوه زیبا  و شیک بدهند.

انواع کمد دیواری

جنس کمد دیواری کلاسیک یا از چوب است یا از مغزی ام دی اف با روکش چوب، که با استفاده از دستگاه CNC روی آن ها نقش و نگار های مختلف حک شده است. کمد دیواری های  کلاسیک بیشتر به رنگ قهوه ای یا سفید است و برای خانه های با دکوراسیون قدیمی و سنتی بسیار مناسب می باشد. شما می توانید از این کمد دیواری چوبی هم در پذیرایی و هم در اتاق خواب استفاده کنید.

کمد دیواری کلاسیک ممبران کرم

کمد دیواری ممبران کلاسیک

اما کمد دیواری مدرن دارای رنگ های مختلفی می باشد و جنس آن می تواند از چوب، پارچه، شیشه ،آینه یا تر کیبی از این متریال ها باشد. کمد دیواری مدرن دارای شکل های مختلفی است و درب های آن  بیشتر جکی و لمسی می باشد و شما با توجه به  اندازه و دکوراسیون منزل خود  می توانید یکی از انواع  این کمد دیواری شیک را برای اتاق خواب یا پذیرایی خود استفاده کنید.

قیمت کمد دیواری

قیمت کمد دیواری بستگی به متریالی دارد که از آن ساخته شده است، مثلا قیمت کمد دیواری چوبی به خاطر جنس آن بسیار بالا می باشد در صورتی که قیمت ام دی اف آن بسیار پایین تر می باشد. علاوه بر جنس کمد دیواری مواردی مانند دستگیره ها، طراحی آن و  برند متریال می تواند در  قیمت تاثیر گذار باشد.

کمد دیواری ام دی اف اتاق خواب

کمد دیواری ام دی اف یکی از پرکاربردترین کمد دیواری ها می باشد و علت این موضوع قیمت مناسب و قابلیت استفاده از  آن به صورت مدرن و کلاسیک است. همچنین کمد دیواری ام دی اف دارای طیف گسترده ی از رنگ ها می باشد که به شما در انتخاب رنگ آزادی عمل می دهد، شما می توانید از کمد دیواری ام دی اف سفید برای اتاق خواب های کوچک استفاده کنید تا از این طریق اتاق خود را بزرگتر نشان دهید.

کمد دیواری ترکیبی ام دی اف

کمد دیواری ام دی اف ترکیبی به رنگ قهوه ای

 کمد دیواری اتاق کوچک

برای اتاق خواب های کوچک می توان از کمد دیواری های با رنگ روشن بالاخص رنگ سفید استفاده کنید همچنین کمد دیواری که جنس شان از شیشه یا آینه می باشد می تواند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب های کوچک باشد. کمد دیواری ریلی نیز که خود کمد دیواری، ریلی است و دارای اندازه و شکل متفاوت هستند می تواند یک انتخاب مناسب و شیک برای اتاق خواب های کوچک باشد.

کمد دیواری ریلی برای اتاق خواب کوچک

کمد دیواری ریلی خاص برای اتاق خواب کوچک

کمد دیواری برای اتاق خواب کودک و نوجوان

کمد دیواری در اتاق کودک و نوجوان علاوه بر اینکه باید قسمت های  برای نظم و ترتیب بخشیدن به وسایل داشته باشد باید دارای مکان های برای کامپیوتر و کتاب ها نیز باشد. برای اتاق کودکان و نوجوان ها بهتر است از  کمد دیواری های مدرن با توجه به سلیقه و بودجه خود استفاده کنید.

 

آخرین مقالات

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی

امروزه اتاق خواب ها نسبت به قبل کوچکتر شده اند و  تعداد وسایل اعضای خانواده نیز بیشتر شده و افراد به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند این وسایل را در اتاق خواب های کوچک به طور منظم و مرتب…

کابینت دو رنگ ام دی اف

کابینت دو رنگ ام دی اف

 کابینت ام‌دی‌اف دورنگ ؛ چگونه کابینتی ترکیبی از جنس ام‌دی‌اف انتخاب کنیم؟  امروزه طراحی کابینت های آشپزخانه با گذشته بسیار متفاوت است، این تغییر در طراحی  شامل جنس و رنگ کابینت ها می…

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

اگر بین کابینت های آشپزخانه و سقف آشپزخانه شما فاصله ای وجود دارد، احتمالا این موضوع باعث می شود که دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه شما کمی بد شکل شود. اما شما می توانید با استفاده از روش های زیادی که…