چرا کابینت آشپزخانه سفید پرطرفدار است؟

امتیاز 4.7 /5 از 1 رای

رنگ کابینت تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما دارد، یک رنگ مناسب می تواند آشپزخانه شما را زیبا و شیک نشان دهد و یا اگر متراژ آشپزخانه کوچک باشد آن را بزرگتر و دلباز تر نشان دهد یا با انتخاب یک رنگ اشتباه ممکن است آشپزخانه شما بسیار دلگیر شود. پس باید در انتخاب رنگ کابینت بسیار دقت کنید شما باید رنگی را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنید که با دیگر وسایل شما دارای هماهنگی باشد، یکی از رنگ ها که با بیشتر رنگ ها هماهنگ است و حتی باعث می شود رنگ های دیگر جلوه بهتری پیدا کنند، کابینت آشپزخانه با رنگ سفید می باشد.
کابینت آشپزخانه با رنگ سفید بسیار پرطرفدار است، این رنگ خنثی  و سرد در کابینت آشپزخانه ها به صورت تکی و یا ترکیبی با دیگر رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می شود آشپزخانه شما بزرگتر و دلباز تر به نظر آید. شما می توانید از کابینت سفید براق یا مات برای دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید، این که چه نوع آن را انتخاب کنید بستگی به جنس کابینت، سبک، بودجه و سلیقه شما دارد. ما در ادامه در مورد چند ترکیب رنگ کابینت سفید که بسیار پرطرفدار هستند صحبت می کنیم.

کابینت سفید طوسی

کابینت به رنگ طوسی جزء آن دسته از رنگ های می باشد که شما نمی توانید از آن به تنهایی در آشپزخانه خود استفاده کنید چون فضای آشپزخانه را کسل کننده و دلگیر می کند. بنابراین شما اگر می خواهید از این رنگ در کابینت آشپزخانه استفاده کنید می توانید از ترکیب آن با دیگر رنگ ها استفاده کنید یکی از ترکیب های عالی با این رنگ که باعث می شود آشپزخانه لوکس و زیبا شود رنگ سفید می باشد. شما می توانید از کابینت های گلاس سفید طوسی  برای آشپزخانه های با طراحی مدرن استفاده کنید، چون کابینت های گلاس دارای رنگی براق است این رنگ کابینت باعث می شود آشپزخانه شما بزرگتر و دلباز تر به نظر آید.
البته اگر شما به دنبال رنگ مات کابینت سفید طوسی هستید می توانید از کابینت ام دی اف یا ملامینه استفاده کنید که نسبت به کابینت های گلاس دارای قیمت پایین تری می باشد. شما از این ترکیب رنگ می توانید به طور مساوی یعنی درب های کابینت یک درمیان سفید، طوسی باشد استفاده کنید یا یکی از رنگ ها بر رنگ دیگر غالب باشد استفاده نمائید، انتخاب آن بستگی به سلیقه شما دارد این ترکیب رنگ در هر صورتی زیبا می باشد.

کابینت سفید طلایی براق

یکی از ترکیب رنگ های پرطرفدار در کابینت هایی آشپزخانه، رنگ سفید طلایی می باشد. اگر شما می خواهید کابینت مدرن داشته باشید می توانید از کابینت سفید طلایی های گلاس، ام دی اف و ملامینه استفاده کنید که کابینت های گلاس سفید طلایی براق می باشد و کابینت ملامینه و ام دی اف سفید طلایی دارای رنگ مات هستند. ولی اگر کابینت کلاسیک می خواهید می توانید از کابینت ممبران سفید طلایی استفاده کنید، این رنگ کابینت با این جنس بین کابینت هایی کلاسیک بسیار محبوب می باشد.
اما نکته ی که در انتخاب کابینت سفید طلایی باید به آن دقت کنید این است که رنگ طلایی نباید زیاد استفاده شود، چون رنگ طلایی باعث می شود آشپزخانه شما بسیار دلگیر شود و اصلا نمایی خوبی ندارد وقتی از ترکیب آن زیاد استفاده می کنید. در کابینت سفید طلایی باید رنگ سفید غالب باشد و از رنگ طلایی به عنوان دستگیره، پا ستون، سر ستون و یا در کابینت های کلاسیک می توان گل ها را به رنگ طلایی باشد. در کابینت های مدرن نیز می توانید در حاشیه کابینت ها از رنگ طلایی استفاده کنید.

کابینت سفید و قهوه ای

رنگ کابینت قهوه ای از قدیم جزء رنگ ها پر طرفدار و محبوب بوده، امروزه نیز افراد زیاد علاقمند به استفاده از این رنگ کابینت برای آشپزخانه خود هستند. اگر شما هم می خواهید از این رنگ برای آشپزخانه خود استفاده کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم از ترکیب این رنگ با سایر رنگ ها استفاده کنید. یکی از  ترکیب رنگ های کابینت به رنگ قهوه ای و سفید است که شما می توانید از این ترکیب رنگ در کابینت های کلاسیک و مدرن استفاده کنید. در کابینت کلاسیک شما می توانید از رنگ سفید در رویه کابینت استفاده کنید تا هم فضای آشپزخانه بزرگتر جلوه کند و هم دکوراسیون آشپزخانه زیبا و لوکس شود.
اما در کابینت مدرن دست شما برای ترکیب رنگ قهوه ای و سفید باز تر است شما می توانید هر کدام از این رنگ ها را که خواستید بیشتر استفاده کنید یا به طور مساوی از هر دو رنگ استفاده نمائید، حتی در کابینت مدرن می توانید بدون هیچ نظم خاصی از ترکیب رنگ سفید و قهوه ای در طراحی دکوراسیون کابینت ها استفاده نمائید.

کابینت سفید برای آشپزخانه کوچک

کابینت سفید یکی از بهترین رنگ هایی کابینت برای آشپزخانه کوچک می باشد، چون فضای آشپزخانه شما را بزرگتر،دلباز تر و زیبا نشان می دهد. این رنگ کابینت قابلیت این را دارد که با همه ی رنگ ها ترکیب شود و  به طور کامل دیزاین آشپزخانه شما را تغییر دهد. شما می توانید از کابینت سفید های گلاس برای آشپزخانه های کوچک خود استفاده کنید چون به خاطر  رنگ براق اینکابینت آشپزخانه شما روشن تر می شود و همچنین این کابینت ظاهر به روز و مدرن دارد و برای کسانی که می خواهند دکوراسیون خانه شان امروزی باشد بسیار مناسب است.
کابینت ام دی اف سفید نیز چون نسبت به سایر کابینت ها دارای قیمت ارزان تری می باشد و همچنین به خاطر سادگی طراحیش از شلوغی آشپزخانه جلوگیری می کند می تواند یک انتخاب عالی برای آشپزخانه های با سبک مدرن باشد. اما اگر می خواهید یک آشپزخانه سنتی داشته باشید و کابینت نیز دارای مقاومت خوبی در برابر رطوبت، حرارت و نور باشد پیشنهاد ما به شما استفاده از کابینت ممبران سفید صدفی می باشد که بسیار زیبا و نوستالژیک است و برای آشپزخانه های با متراژ پایین بسیار مناسب می باشد. این کابینت نسبت به سایر کابینت ها دارای عمر طولانی تری می باشد.

کابینت سفید و تاثیر آن در روشنایی خانه

امروزه یکی از مشکلات بسیاری از منازل کمبود نور می باشد چون اکثر خانه ها دارای پنجره های کوچکی می باشند، شما می توانید با انتخاب یک رنگ مناسب برای کابینت روشنایی آشپزخانه خود را بیشتر کنید. کابینت های گلاس با رنگ سفید به خاطر براقیتی که دارد می تواند به روشنایی آشپزخانه شما بیافزاید، چون این کابینت نور را انعکاس می دهد.  

آخرین مقالات

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی

امروزه اتاق خواب ها نسبت به قبل کوچکتر شده اند و  تعداد وسایل اعضای خانواده نیز بیشتر شده و افراد به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند این وسایل را در اتاق خواب های کوچک به طور منظم و مرتب…

کابینت دو رنگ ام دی اف

کابینت دو رنگ ام دی اف

 کابینت ام‌دی‌اف دورنگ ؛ چگونه کابینتی ترکیبی از جنس ام‌دی‌اف انتخاب کنیم؟  امروزه طراحی کابینت های آشپزخانه با گذشته بسیار متفاوت است، این تغییر در طراحی  شامل جنس و رنگ کابینت ها می…

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

اگر بین کابینت های آشپزخانه و سقف آشپزخانه شما فاصله ای وجود دارد، احتمالا این موضوع باعث می شود که دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه شما کمی بد شکل شود. اما شما می توانید با استفاده از روش های زیادی که…