کابینت بدون دستگیره

امتیاز 4.7 /5 از 1 رای

اگر به دنبال طراحی یک آشپزخانه به سبک مدرن هستید و می خواهید از یک روش برای طراحی استفاده کنید که هم کارایی داشته باشد و هم یک جلوه مدرن به آشپزخانه شما بدهد و در عین حال ساده باشد ما به شما پیشنهاد می کنیم از کابینت بدون دستگیره استفاده کنید. کابینت های بدون دستگیره یک انتخاب مناسب برای کسانی است که می خواهند یک آشپزخانه ساده داشته باشند به خصوص زمانی که از رنگ های خنثی یا به سبک فلز استفاده می کنند.
کابینت های آشپزخانه بدون یراق آلات ترکیبی از طراحی مدرن با سایر سبک ها از سنتی تا صنعتی می باشد و باعث ضرافت و هوشمندی آشپزخانه شما می گردد. کابینت های بدون دستگیره بسیار شیک می باشد و یک تغییر خاص در طراحی آشپزخانه است، شما می توانید به راحتی با فشردن یک کشو در آن را باز کنید بدون این که صدای ایجاد کنید و از باز کردن راحت درب ها و کشوها لذت ببرید. ما در ادامه این مطلب توضیحاتی در مورد مزایل کابینت بدون دستگیره به شما می دهیم.

مزایا کابینت بدون دستگیره

ما در این قسمت 5 مزیت کابینت های بدون دستگیره را برای شما نام می بریم و هر کدام به صورت مختصر برای شما توضیح می دهیم.

اتصال آشپزخانه به پذیرایی

آشپزخانه هایی که دارای کابینت بدون دستگیره هستند به راحتی می تواند به پذیرایی آن ها را متصل کرد. امروزه به خاطر کوچک شدن متراژ منازل طراحی دکوراسیون داخلی خانه هابه شکلی  شده است  که سعی می شود از دیوار ها کمتر استفاده شود و قسمت های مختلف منازل به یکدیگر متصل باشند. به همین خاطر  آشپزخانه ها بدون دستگیره برای این چنین طراحی ها بسیار مناسب می باشد چون دستگیره های کابینت می تواند در ترکیب دو قسمت اتاق ها به یکدیگر تداخل ایجاد کنند.

بهداشتی تر از آشپزخانه ها با دستگیره

یکی از مهمترین مزایای کابینت های بی دستگیره این است که سطح کابینت صاف و تمیز  می باشد. در این کابینت ها  هیچ گونه شیار یا دستگیره ای برای گرفتن گرد و غبار وجود ندارد  و شما باید قسمت ها کمتری را نسبت به کابینت ها با دستگیره تمیز کنید پس اگر زمان کمی برای نظافت آشپزخانه دارید این کابینت برای شما بسیار مناسب است.

جلوه سایر قسمت های آشپزخانه

اگر کابینت های آشپزخانه بدون دستگیره  باشد سایر قسمت های آشپزخانه مانند رنگ کابینت ها، جنس آن ها، کف پوش و دیوار پوش ها جلوه بیشتری پیدا کنند.

از آشپزخانه با دستگیره ایمن تر است

آشپزخانه های بدون دستگیره برای افرادی که بچه های کوچک دارند بسیار مناسب است چون امکان گیر کردن لباس بچه ها به آن ها کمتر می باشد.

انتخاب آشپزخانه شما را آسانتر می کند

یکی از دشوارترین تصمیم های که هنگام خرید کابینت آشپزخانه باید بگیرید انتخاب دستگیره کابینت می باشد چون باید دسته ی را انتخب کنید که با سایر وسایل آشپزخانه متناسب باشد. شما می توانید با اتخاب کابینت بدون دستگیره این مشکل را برطرف سازید.

 

آخرین مقالات

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی

امروزه اتاق خواب ها نسبت به قبل کوچکتر شده اند و  تعداد وسایل اعضای خانواده نیز بیشتر شده و افراد به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند این وسایل را در اتاق خواب های کوچک به طور منظم و مرتب…

کابینت دو رنگ ام دی اف

کابینت دو رنگ ام دی اف

 کابینت ام‌دی‌اف دورنگ ؛ چگونه کابینتی ترکیبی از جنس ام‌دی‌اف انتخاب کنیم؟  امروزه طراحی کابینت های آشپزخانه با گذشته بسیار متفاوت است، این تغییر در طراحی  شامل جنس و رنگ کابینت ها می…

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

چیدمان بالای کابینت آشپزخانه

اگر بین کابینت های آشپزخانه و سقف آشپزخانه شما فاصله ای وجود دارد، احتمالا این موضوع باعث می شود که دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه شما کمی بد شکل شود. اما شما می توانید با استفاده از روش های زیادی که…